Rodinný dům - chalupa se zahradou, Ev.č.: 000402 580 000 Kč

IMG_20240407_111600

Rodinný dům - chalupa v obci ležící na hranici nádherné krajinné oblasti Český ráj a současně v těsné blízkosti okresního města.

Samostatně stojící dům je situován na pozemcích o celkové výměře 1885 m2. Přízemí je tvořeno chodbou, velkým obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí a koupelnou s toaletou. V zadní části budovy je umístěna malá místnost, sklad dřeva a další úložná plocha. V části půdního prostoru je vybudována místnost na spaní. Malý sklípek s klenutými stropy je přístupný z chodby.

Dům je vytápěn krbovými kamny s rozvody do ústředního topení, plyn je přiveden na hranici pozemku. Voda je dodávána z lokálního vodovodního řadu, odpad je sveden do jímky.

Zahrada skýtá dostatečný prostor pro relaxaci, příjemnou atmosféru dotváří Chuchelský potok, který zde protéká. Parcely podél komunikace jsou svažité a tvoří jeden břeh potoka. Zahrada na druhé straně potoka je rovinatá, je přístupná po lávce.

Nemovitost je ideálním místem pro ty, kteří mají zájem o rekreaci, turistiku či lyžování, které umožňuje nedaleký Kozákov. V obci je dostupná základní vybavenost, úplné služby zajišťuje blízké okresní město Semily.

U této nemovitosti není zpracován PENB, uvádíme tedy v souladu s novelou zákona č. 406/2000 Sb. energetickou třídu G.

Eva Svítilová

Eva Svítilová

Základní informace
KategorieRodinné domyTyp domuPatrový
LokalitaChuchelna 105Poloha objektuSamostatný
OkresSemilyZástavbaObytná
Velikost3 pokojeEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Plocha užitná75 m²ParkováníAno
Plocha pozemku1.885 m²Sklepano (8 m²)
Plocha zastavěná105 m²VodaMístní zdroj
Počet podlaží2Elektřina230V, 400V
Stav objektuDobrýOdpadJímka
BudovaSmíšenáTopeníÚstřední tuhá paliva