Prostorný rodinný dům ve skvělé lokalitě, Ev.č.: 000426 700 000 Kč

DSC_9249

Rodinný dům o dvou nadzemních podlažích s obytným podkrovím a s částečným podsklepením v obci situované v těsné blízkosti okresního města.

Přízemí nemovitosti tvoří dva pokoje, koupelna s WC a technická místnost. Pokoje byly v roce 2019 revitalizovány a od té doby byly prakticky nevyužívány. V první místnosti lze instalovat kuchyňskou linku, je zde příprava pro krbová kamna. Tuto část domu je možné využívat jako samostatnou bytovou jednotku s vlastním vstupem.

Druhá jednotka je koncipována jako 4+1 se sociálním zázemím, zimní zahradou, dvěma technickými místnostmi, prostornou kuchyní s jídelnou, třemi ložnicemi a velkým obývacím pokojem. Tato část domu má samostatný vchod a je situovaná na první patro a dále do podkroví domu. Nacházejí se zde dvě klimatizační jednotky a současně krbová kamna v obývacím pokoji. Tato jednotka je chráněna elektronickým zabezpečovacím systémem, včetně detekce kouře. Z významné části bude vybavena stávajícím nábytkem.

Dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na plyn. Záložním zdrojem je kotel na tuhá paliva a zabudované přímotopy ve vybraných pokojích. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, voda je odebírána z vodovodního řadu. Pitnou vodu je také možné čerpat z vlastní studny, pro kterou je k dispozici technologická příprava ve sklepení domu.

Nemovitost je mimořádně udržovaná, byla kolaudována v roce 1958. V průběhu let prošla zásadními úpravami. Poslední byly provedeny v roce 2023 částečným zateplením domu a zasklením terasy.

Na pozemku jsou postaveny vedlejší stavby, které jsou chráněny zabezpečovacím systémem se samostatným okruhem, využívané zejména pro parkování. Vrata mají elektronické ovládání, stejně tak i vjezdová brána.

Dopravní obslužnost je zajišťována autobusy, úplná občanská vybavenost je v nedalekém v Kolíně. Procházky nádhernou přírodou, cykloturistika, rybaření i koupání v přírodním koupališti je zlomek možností jak trávit volný čas v této lokalitě.

 

Soubory ke stažení

TopTriDvory2

 

Eva Svítilová

Eva Svítilová

Základní informace
KategorieRodinné domyUmístění objektuKlidná část obce
LokalitaTři Dvory 38ZástavbaObytná
OkresKolínEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
Velikost5 a více pokojůZařízenýČástečně
Plocha užitná160 m²Míst k parkování3
Plocha pozemku365 m²ParkováníAno
Plocha zahrady205 m²VodaDálkový vodovod, Studna
Stav objektuVelmi dobrýElektřina230V, 400V
BudovaCihlováPlynPlynovod
Typ domuPatrovýOdpadVeřejná kanalizace
Poloha objektuŘadovýTopeníLokální elektrické, Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva